در صورتی که با نوبت دهی آنلاین مشکل دارید، می‌توانید با شماره 09102407324 تماس بگیرید و تلفنی نوبت بگیرید یا در واتساپ پیام دهید.

موقعیت مکانی
کارمند
سرویس
خدمات جانبی سرویس
تاریخ و زمان
اطلاعات تکراری
اطلاعات
سبد خرید
تایید
payment error
ما قادر به پردازش پرداخت شما نیستیم. لطفا مجددا تلاش کنید.
status ok
از درخواست شما ممنونیم!
شماره تایید شما :
calendar افزودن به تقویم iCAL

با استفاده از فرم بالا می‌توانید به صورت آنلاین برای کلینیک فوق تخصصی زنان، زایمان و نازایی دکتر مائده احمدی دستجردی نوبت بگیرید.

تا به حال به صورت آنلاین نوبت متخصص زنان رزرو کردید؟ نوبت دهی متخصص زنان شریعتی و قلهک در تهران چگونه است؟ امکان دریافت نوبت آنلاین سبب شده تا دیگر هیچ بیماری در مطب با شلوغی مواجه نشود و در زمان تعیین شده با پزشک ملاقات داشته باشد.

شما می‌توانید با استفاده از سامانه نوبت دهی انلاین برای مشکلات و یا جراحی زیبایی زنان برای دریافت خدمات اقدام کنید. با استفاده از نوبت گیری آنلاین دکتر مائده احمدی دستجردی می‌توانید تاریخ و زمان مناسب را تعیین کنید و به صورت حضوری از این امکان بهره ببرید.

سامانه دریافت نوبت از پزشک زنان در تهران چه مزایایی دارد؟

  • زمان ملاقات شما برای مراجعه حضوری به طور دقیق مشخص می‌شود.
  • زمان حضور در مطب با شلوغی و ازدحام رو به رو نخواهید بود.
  • هماهنگی های لازم و آماده سازی پرونده با سرعت بیشتری انجام می‌شود.

چرا از نوبت دهی اینترنتی دکتر مائده احمدی دستجردی استفاده کنیم؟

دکتر مائده احمدی دستجردی به عنوان یکی از بهترین متخصص زنان در تهران با فلوشیپ نازایی و ivf دارای نوبت دهی آنلاین است که سبب شده تا بیماران دسترسی سریع تری به پزشک برای درمان بیماری و مشکلات زنان مانند زگیل تناسلی، زگیل باسن و لابیاپلاستی داشته باشند. میتوانید مشخصات خود را در فرم بالا وارد نمایید و بعد از تعیین تاریخ و زمان، نوبت غیر حضوری خود را ثبت کنید. در صورت بروز مشکل در دریافت و ثبت نوبت با شماره 09102407324 ارتباط برقرار نمایید.

مراحل نوبت دهی آنلاین دکتر زنان تهران چگونه است؟

فقط نیاز است تا تمامی اطلاعات لازم را در فرم بالا پر کنید و نوبت دهی آنلاین متخصص زنان در تهران را تکمیل کنید. بعد از اینکه نوع سرویس را انتخاب کردید، تاریخ و زمان را معین کرده و اطلاعات خود را جهت تشکیل پرونده وارد کنید. در نهایت تایید را انتخاب و نوبت خود را دریافت کنید. لطفاً قبل از اقدام برای اخذ نوبت آنلاین، حتما به روزها و ساعات کاری پزشک در دو مطب که لوکیشن مختلفی دارند، توجه کنید. رزرو نوبت برای متخصص زنان تهران امکان پذیر است.

هزینه معاینه در مطب دریافت می‌شود بنابراین نیازی به پرداخت هزینه به صورت آنلاین ندارید. به طور کلی تمامی فرآیند نوبت گیری آنلاین از سایت بهترین متخصص زنان در تهران کمتر از 5 دقیقه زمان لازم دارد. بعد از دریافت نوبت نیاز به انجام کار خاصی وجود ندارد و در نزدیکی زمان نوبت اخذ شده توسط بیمار، جهت هماهنگی‌های بیشتر و فیکس نوبت از جانب مطب با بیمار تماس برقرار می‌شود.

سمت راست کمترین امتیاز و سمت چپ بیشترین امتیاز.
[تعداد امتیازها 5 عدد و میانگین امتیازها 4.2]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *